Neden Durunet? » DuruNET İnternet
Neden Durunet?
 
 
Durunet İnternet 2014 yılından itibaren ilk olarak Antalya'da AİR FİBER(kablosuz internet) hizmeti vermeye başladı. Hızlı bir şekilde yükseliş gösteren firmamız 16 hizmet bölgesine ulaştı..Tüm Türkiye'de alt yapıdan hizmet vererek 20.000 abone sayısına ulaştı. Günümüz de dijitalleşme ile beraber iş akışını bir çok kısmının online platforma taşındığını görmekteyiz. Biz dijitalleşme adına adımlar atmaktayız ve eski yöntemleri de koruyarak geliştirmekteyiz. Örnek vermek gerekirse; abonelerimiz işlemlerini hem online olarak hemde birebir iletişim ile de yapabilmekte. Ödeme, abonelik başvurusu, bilgi alma, talep kaydı oluşturma ve bir çok işlemi hem online olarak hemde birebir iletişim ile halledebilmekteler.. Dijitalleşme ile bereber bir çok işlemini online uygulama üzerinden yürüten bir çok firma iş yoğunluğunu hafifletmiş oldular.. Lakin Çağrı Merkezi gibi önemli etkenlerden olan müşteri ile iletişim, müşteriyi anlama, istek ve taleplerini hızlı çözüme kavuşturma gibi büyük bir hizmet boşluğu oluşturmuş oldular.. Abonelik Hizmeti; başvurudan, aboneliğin iptaline kadar devam eden bir süreçtir. Uzman Destek Ekibimiz bu süreci en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturarak müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

Müşterilerine ADSL, VDSL, FİBER ve AİR FİBER internet hizmeti sunan Durunet cazip fiyatlı tarifeler, gerçek sınırsız, kotasız internet ve bazı kampyalarda ücretsiz kurulum gibi avantajların yanı sıra mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Günümüzde artan internet ihtiyacı ile beraber kaliteli bir hizmet sunmak için kademeli olarak artan abone sayımız gibi sahip olduğumuz personele eğitimler veriyor ve sayılarını artırıyoruz.. Sahip olduğumuz teknoloji ve donanımlarımızı bunlarla eşdeğer şekilde artırıyoruz.

Yüzde%100 yerli olan Durunet; 04.02.2014 tarihi itibari ile Alt Yapı İşletmeciliği ve İnternet Servis Sağlayıcılığı ile Yetkilendirilmiş Lisanslı firmadır.
Durunet tarafından yürütülen tüm hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından denetlenmektedir.
​​​​​​​
İnternet dağıtım ve veri sektöründe mutlu ettiği müşterilerle Türkiye’nin yenilikçi, mükemmelliği arayan, saygın ve lider bir firma olabilmeyi hedeflemektedir.
Çağrı merkeziMüşteri hizmetleri
Taahhüt JpegTaahhüt
Teknik servis 2teknik sevis
KotasızKaotasız
Fiyatlandırma JpegFiyatlandırma
Online İşlem Merkezi
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?