Hakkımızda – DuruNET Internet

Hakkımızda


Duru İnternet ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti, Merkezi Y.Hisar Mah. 7001 Sk. No:14/Z03 Manavgat/Antalya adresinde mukim 0207053288687400 Mersis Numaralı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Tarafından, 04.02.2014 tarihi itibari ile Alt Yapı İşletmeciliği ve İnternet Servis Sağlayıcılığı ile Yetkilendirilmiş Lisanslı firmadır. Yerleşik operatör ile yapmış olduğumuz ortak alt yapı kullanım sözleşmesi ile yurt çapında internet Servis Sağlayıcı olarak RadioLink ve Alt yapı hizmeti vermekteyiz. DURUNET tarafından yürütülen tüm hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Tarafından denetlenmektedir.


Misyon

Bizlere şirketlerinin internet dünyasındaki vitrinlerini emanet edenlere en son yenilikler ışığında hızlı, karlı, güvenli ve etkin çözümler sunabilmektir. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak adına kaliteli hizmet sunmaktır.


Vizyon

Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla bilgi teknolojileri alanında yenilikçi, dürüst, memnuniyete önem veren ve çoğu kesim tarafından basite indirgenen hizmet alanlarımızın önemini kanıtlayan bir firma olmak. İnternet dağıtım ve ver sektöründe mutlu ettiği müşterilerle Türkiye’nin yenilikçi, mükemmelliği arayan, saygın ve lider firması olabilmektir.. .

18578

Mutlu Müşteri (2021)

7661

Ödeme Noktası. (2021)

35

Başvuru ve Temsilci Noktası (2021)

16

Hizmet Bölgesi (2021)

Online İşlem Merkezi
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?