FİBER Duru-100 Mbps » DuruNET İnternet
FİBER Duru-100 Mbps

 

Müşteri Temsilcimiz Online.. Formu Doldur, Hemen Arayalım!

   
  Kampanya Avantajları

  Destek Hattı;
  Çağrı Destek Hattı & Whatsapp Destek Hattı 09:00-24:00

  Hız;
  100 mbps'e kadar indirme
  8 mbps'e kadar yükleme

  Sınırlama Yok
  Kota Yok -Sınır Yok- Sürpriz- Fatura Yok

  Sıkça Sorulan Sorular

  -​​​​​​Tarifede belirtilen hızı tam alabilir miyim? ADSL 8-16, VDSL 24-35-50-75, FİBER 24-35-50-100.. Seçmiş olduğunuz tarife size iletilen en iyi değere sabitleniyor.Yani en iyi kullanabileceğiniz hızı size iletmekteyiz. Malesef tüm Türkiye'de alt yapıdan verilen hizmet her seviyede vermeye uygun değil..Bölgeye göre hızlar düşük ya da yüksek olabilmekte..Hızınızı etkileyen faktörler arasında konumunuza bağlı olarak saha dolabına olan mesafeniz, evinizin iç tesisat yapısı, modeminizin ayarlarından ve teknolojik yapısına kadar değişkenlik gösterebilir.. İstikrarsız ve sürekli kopmalar yaşamamanız adına alabileceğiniz en iyi hızı size iletmekteyiz. Örnek vermek gerekirse; ne hız alırım sorgusu sonucunda 60 mbps hız görünsede size 50 mbps tanımlanır.

  -Abone olabilmek için sabit telefona ihtiyaç var mı?
  Yalın internet kullanımında sabit telefona ihtiyaç yoktur. Telefon için ek ücretlerde bu sayede ortadan kaldırmış olmaktayız.

  -Abone olabilmek için kalma sözü vermek zorunda mıyız ?
  #DuruneteÖzgürİnternet sloganı adı altında tüm karar alma mekanizmalarını abonelerimize bırakıyoruz. İsteğe bağlı olarak Kalma Sözü verip Durunet kampanyalarından faydalanabilir, isteğe bağlı olarak ta hiç bir zaman dilimine bağlı kalmayarak aboneliğinizi devam ettirebilirsiniz.

  -Nasıl bir modem kullanmalıyım?
  Seçmiş olduğunuz hızla eşdeğer, modemin yapısıda değişkenlik gösterir. Ne hız alırım ekranında sorgulamadan sonra alabileceğiniz hız karşınıza çıkacaktır. ALt yapınız ADSL, VDSL veya FİBER hızlarından hangisi çıkıyorsa ekiplerimiz sizlere uyumlu modem tahsis edecektir.

  Neden Durunet

  Durunet İnternet 2014 yılından itibaren ilk olarak Antalya'da AİR FİBER(kablosuz internet) hizmeti vermeye başladı. Hızlı bir şekilde yükseliş gösteren firmamız 16 hizmet bölgesine ulaştı..Tüm Türkiye'de alt yapıdan hizmet vererek 20.000 abone sayısına ulaştı. Günümüz de dijitalleşme ile beraber iş akışını bir çok kısmının online platforma taşındığını görmekteyiz. Biz dijitalleşme adına adımlar atmaktayız ve eski yöntemleri de koruyarak geliştirmekteyiz. Örnek vermek gerekirse; abonelerimiz işlemlerini hem online olarak hemde birebir iletişim ile de yapabilmekte. Ödeme, abonelik başvurusu, bilgi alma, talep kaydı oluşturma ve bir çok işlemi hem online olarak hemde birebir iletişim ile halledebilmekteler.. Dijitalleşme ile bereber bir çok işlemini online uygulama üzerinden yürüten bir çok firma iş yoğunluğunu hafifletmiş oldular.. Lakin Çağrı Merkezi gibi önemli etkenlerden olan müşteri ile iletişim, müşteriyi anlama, istek ve taleplerini hızlı çözüme kavuşturma gibi büyük bir hizmet boşluğu oluşturmuş oldular.. Abonelik Hizmeti; başvurudan, aboneliğin iptaline kadar devam eden bir süreçtir. Uzman Destek Ekibimiz bu süreci en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturarak müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

  Müşterilerine ADSL, VDSL, FİBER ve AİR FİBER internet hizmeti sunan Durunet cazip fiyatlı tarifeler, sınırsız, kotasız internet ve bazı kampyalarda ücretsiz kurulum gibi avantajların yanı sıra mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Günümüzde artan internet ihtiyacı ile beraber kaliteli bir hizmet sunmak için kademeli olarak artan abone sayımız gibi sahip olduğumuz personele eğitimler veriyor ve sayılarını artırıyoruz.. Sahip olduğumuz teknoloji ve donanımlarımızı bunlarla eşdeğer şekilde artırıyoruz.

  -Yüzde%100 yerli olan 04.02.2014 tarihi itibari ile Alt Yapı İşletmeciliği ve İnternet Servis Sağlayıcılığı ile Yetkilendirilmiş Lisanslı firmadır.
  -DURUNET tarafından yürütülen tüm hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Tarafından denetlenmektedir.
  ​​​​​​​
  İnternet dağıtım ve veri sektöründe mutlu ettiği müşterilerle Türkiye’nin yenilikçi, mükemmelliği arayan, saygın ve lider bir firma olabilmeyi hedeflemektedir.

   
   
   
  Online İşlem Merkezi
  Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?